REVÜ

Revü, güncel espriler, skeçler ve monologlara yer veren hafif ve eğlendirici sahne gösterisidir.Kökeni orta çağ Fransız sokak gösterilerine dayanmakla birlikte bugünkü hâlini 19.yüzyılda almıştır.Paris’te birçok yıldızın sahne aldığı Folies Bergère’de gelişmiştir.Maxiumum Animasyon olarak revü konusunda en güçlü şekilde tarihi sizlere yansıtmaktayız.
TÜRK GECELERİ
Türk gecesi,yabancı gezginleri kültürümüzü tanıtmak ve eğlendirmek için yıllardır düzenlenen bir gösteridir. Dilerseniz bölgenin sihirli ve büyülü ortamına nefis Türk mutfağı eşliğinde sadece izleyerek bu eğlenceye katılabilirsiniz.İç Anadolu’da filizlenen bir semazen gösterisi,farklı yörelerin folklorik oyunları,göz kamaştıran oryantal gösteriler,mekana özel sürprizlerle peş peşe sıralanıyor. Kuşadası Ege Türk gecesi mekanın atmosferi açısından gösteriye ayrı bir hava katıyor.Kuşadası animasyon olarak Türk Geceleri maximum zirve anlayaşımızla sizleri doruklara çıkarmayı hedefliyoruz.

Mini Club

Saatleri içerisinde düzenlenen özel gündüz aktiviteleri ile minik misafirlerimiz doyasıya eğlenecek.Odalardaki çizgi film kanallarında çizgi film izleyebilecek, diledikleri zaman dans edebilecek, diledikleri zaman yarışmalarda tatlı yarışmalar yapabilecekler.Maximum animasyon ve organizasyon ile en kaliteli hizmeti profesyonel bir şekilde sizlere sunan firma olduk.

kuşadası-animasyon-miniclub

Kids Fest

Alanındaki oyunlar ile hem minik misafirlerimiz hem de aileleri gün boyu birlikte keyifli ve eğlenceli aktiviteler yaparak bu keyifli şenliğin tadını çıkarıyor.Festival alanında misafirlerimizin festival boyunca çocuklarıyla dolu dolu vakit geçirmeleri ve eğlenceyi kuşadası animasyon maximum animasyon ve organizasyon  farkıyla yaşamaları için festival alanında farklı sahnelerde gösteriler,sihir gösterileri ve daha birçok özel gösteri düzenlendi.Kuşadası’nın en büyük organizasyon hizmetleri sahip olan tesislerimiz ile tüm akşam eğlenceli oyunlar ve sahne performansları ile siz ve minik misafirlerimize unutulmaz anılar yaşatmaktadır. Sizleri ve minik misafirlerimizi Kids Fest’e bekliyoruz.

kuşadası-animasyon-kids-fest

COLOR PARTY

Tıpkı şeytan kral Hiranyakashipu’nun kız kardeşi Holika’nın bir yangında ölmesi gibi, toplanan insanlar içlerindeki kötülüğün yok olması için dua ederler. Ertesi sabah,bir “renk festivali” olan Rangwali Holi kutlanır. Bu kutlamalarda insanlar birbirlerini ıslatır ve birbirlerine renkli tozlar atarlar.Maximum Animasyon olarak bu hizmeti sizlere sunmaktayız.

maximum-animasyon-color-party

FOAM PARTY

Köpük partisi, katılımcıların köpükle kaplı bir dans pistinde veya bir köpük makinesinden dağıtılan birkaç fit köpükle müzik dinlediği sosyal bir etkinliktir.Maximum animasyon olarak foam party hizmeti sunmaktayız.

foam-party-kuşadası-animasyon

GAME PARKOUR

Parkur, vücudun fiziksel sınırlarını zorlayan akrobatik hareketlerle belirli bir rotayı geçmeyi amaçlayan bir spor türüdür. Bu rotanın standart bir parkur olmasına gerek yok, her seferinde rota üzerinde farklı engeller bulunuyor. Sporcu bu engelleri hızlı ve estetik bir şekilde geçerek hedefe ulaşmak zorundaydı.Maximum animasyon olarak game parkour en iyi şekilde yapmaktayız.
game parkour-maximum-animasyon
 

LIVE MUSIC

Bir dinleyici topluluğu önünde bir şarkıcı ya da müzik grubunun; müzisyenlerin seyirci önünde müzikal anlamda gösterdikleri canlı performansıdır.Maximum animasyon organizasyon olarak live music hizmeti sunmaktayız.
live-music-maximum-animasyon-organizasyon
 

POOL PARTY

Bir havuz partisinin en önemli bileşeni, sizin ve misafirlerinizin kullanması için bir havuza sahip olmaktır.Partiniz için bir havuz bulmak için birkaç seçenek var.Kendi havuzunuzu veya bir arkadaşınızın veya aile üyenizin havuzunu kullanmak:Havuzunuz varsa, kendi evinizde konaklamak uygundur ve partiniz için özel bir yer sağlar.Birçok topluluğun halka açık havuzları vardır. Topluluk havuzlarını kullanmak için genellikle küçük bir ücret alınır,ancak bunlar çok makul fiyatlara sahiptir.Havuzları ve yüzme atraksiyonları olan bazı oteller, otelde konaklamadan tesisleri kullanmak için günlük kart satın almanıza izin verecektir. Hem otel havuzları hem de su parkları açık ve kapalı seçeneklere sahiptir.
POOL PARTY-maximum-animasyon
 
Arama
× Whatsapp